Vierde schaakschool van Nederland

Posted on jun 29, 2018

Na een spannende finale van 2 dagen is het School Vest schaakteam, bestaande uit Dana Verheij, Mees van Batenburg, Oscar Verwer en Caia Rijnders, 4e van Nederland geworden! Wij zijn supertrots op onze kanjers. Er hebben meer dan 10.000 kinderen meegedaan aan de voorronden voor dit toernooi. Na de eerste finale dag stonden ze nog 12e van de 40 teams, die zich geplaatst hebben voor de finale in Gouda. Van de resterende 5 ronden eindigden de eerste twee in gelijkspel, maar de rest wisten ze te winnen, wat goed was voor de 4e plek! Wat het extra bijzonder maakt is de jonge leeftijd van het team, 11, 9, 9, en 8 jaar oud. Dat belooft nog wat voor de komende jaren! Ook zin om te leren schaken en ons team te komen versterken? Kom eens langs op de schaakles op maandagmiddag!